
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 2200 W
- Θέρμανση και ψύξη (με συμπιεστή)
- Ροή νερού: 15,6 λίτρα/ώρα
- Χωρητικότητα παραγωγής ζεστού νερού: 18 λίτρα/ώρα (≥90℃)
- Ψύξη του νερού που υπάρχει στο εσωτερικό δοχείο έως 6℃ με συμπιεστή
- Δοχείο 6 λίτρων για μη φιλτραρισμένο νερό
- Δοχείο 2 λίτρων για λύματα
- Εσωτερικό δοχείο 3 λίτρων για καθαρό νερό
- Ενσωματωμένο σύστημα με αξιόπιστο ατσάλινο πυρήνα για γρήγορη θέρμανση του νερού
- Σήμα για τη διάρκεια ζωής των φίλτρων
- Εύκολη αντικατάσταση των φίλτρων
- Εύκολη αφαίρεση και τοποθέτηση των δοχείων νερού
- Χαμηλό επίπεδο θορύβου
- Λειτουργία κλειδώματος οθόνης (γονικός έλεγχος)
- Συμπαγές μέγεθος
- Ευχρηστή οθόνη
- Επιτραπέζιο μοντέλο που δεν απαιτεί ειδική εγκατάσταση
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 47,5 x 24 x 43 εκ.
- Βάρος: 11 kg
- Τάση τροφοδοσίας: 220‑240 V, 50‑60 Hz
- Χρώμα: Γκρι-μπλε/γκραφίτ
Διάφορες λειτουργίες θέρμανσης νερού:
- Coffee (καφές) - περίπου 85 βαθμούς
- Tea (τσάι) - περίπου 90 βαθμούς
- Milk (γάλα) - περίπου 42 βαθμοί
Φιλτράρισμα και εμπλουτισμός:
- Σύνθετο φίλτρο PAC - φιλτράρει ρύπους με μεγάλα σωματίδια όπως ίζημα, σκουριά, χλώριο και άλλα
- Φίλτρο μεμβράνης 100 G για αντίστροφη όσμωση - απομακρύνει μικροοργανισμούς, βακτήρια, ιούς, ορμόνες, βαρέα μέταλλα, αντιβιοτικά, φυτοφάρμακα και άλλες επικίνδυνες ουσίες
- Ελαφρώς αλκαλικό σύνθετο φίλτρο άνθρακα για ανοργανοποίηση, εμπλουτισμένο με στρόντιο – προσθέτει ωφέλιμα μέταλλα και ομαλοποιεί το pH του νερού
- Αποστείρωση με UVC – εξοντώνει τα βακτήρια και άλλα επιβλαβή σωματίδια
Συνιστώμενη αντικατάσταση φίλτρων:
- Σύνθετο φίλτρο PAC: 6-12 μήνες
- Φίλτρο μεμβράνης αντίστροφης όσμωσης: 12-24 μήνες
- Σύνθετο φίλτρο άνθρακα για ανοργανοποίηση: 6-12 μήνες
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 3 |
| Υψος | 47.5 cm |
| Μήκος | 43 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάρος | 11 Kg |
| Тип захранване | 220-240 V |
| Μέθοδος φίλτρου | Ενεργός άνθρακας, Обратна осмоза, Ултравиолетова светлина |
| Λειτουργίες | Διήθηση νερού, Προστασία από υπερθέρμανση, Мощен компресор за бързо изстудяване, Καθαρισμός νερού, Ψηφιακή οθόνη |
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Πλάτος | 24 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |