
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 2200 W
- Încălzire și răcire (cu compresor)
- Debit de apă: 15,6 l/oră
- Capacitate încălzire apă: 18 l/oră (≥90 ℃)
- Răcirea apei din rezervorul intern până la 6 ℃ cu ajutorul compresorului
- Rezervor de 6 l pentru apă nefiltrată
- Rezervor de 2 l pentru apă uzată
- Rezervor intern de 3 l pentru apă purificată
- Sistem încorporat cu miez de oțel fiabil pentru încălzirea rapidă a apei
- Semnalizare privind durata de viață a filtrelor
- Schimbare ușoară a filtrelor
- Scoaterea și montarea ușoară a rezervoarelor de apă
- Nivel redus de zgomot
- Funcție de blocare a afișajului (control parental)
- Dimensiuni compacte
- Afișaj confortabil
- Model de birou care nu necesită instalare specială
- Dimensiuni (HxLxA): 47,5 x 24 x 43 cm
- Greutate: 11 kg
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: Gri-albastru/grafit
Diferite moduri de încălzire a apei:
- Coffee (cafea) - aproximativ 85 de grade
- Tea (ceai) - aproximativ 90 de grade
- Milk (lapte) - aproximativ 42 de grade
Filtrare și îmbogățire:
- Filtru compozit PAC - filtrează contaminanții cu particule mari, precum sedimente, rugină, clor și altele
- Filtru cu membrană de 100 G pentru osmoză inversă - elimină microorganisme, bacterii, viruși, hormoni, metale grele, antibiotice, pesticide și alte substanțe periculoase
- Filtru compozit de carbon slab alcalin pentru mineralizare, îmbogățit cu stronțiu – adaugă minerale benefice și normalizează pH-ul apei
- Sterilizare UVC – ucide bacteriile și alte particule dăunătoare
Schimbarea recomandată a filtrelor:
- Filtru compozit PAC: 6-12 luni
- Filtru cu membrană pentru osmoză inversă: 12-24 luni
- Filtru compozit cu cărbune pentru mineralizare: 6-12 luni
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 3 |
| Înălţime | 47.5 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 11 Kg |
| Тип захранване | 220-240 V |
| Metoda filtrului | Carbon activ, Osmoza inversa, Lumină ultravioletă |
| Funcții | Filtrarea apei, Protecția împotriva supraîncălzirii, Compresor puternic pentru răcire rapidă, Purificarea apei, Ecran digital |
| Culoare | Gri, Albastru |
| Lăţime | 24 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |