
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 2250 W (2200 W κατά τη θέρμανση)
- Θέρμανση και ψύξη του καθαρισμένου νερού
- Χωρητικότητα παραγωγής ζεστού νερού: 18 λ/ώρα (≥90℃)
- Χωρητικότητα παραγωγής κρύου νερού: 3 λ/ώρα (≥4℃)
- Άμεση ψύξη έως 4-8℃ (με συμπιεστή, δοχείο 2 λίτρων)
- Ροή νερού: 520 ml/min
- Συνιστώμενη αντικατάσταση φίλτρου: Συνδυασμένο φίλτρο: 12-24 μήνες
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 46,7 x 22 x 43 εκ.
- Διαστάσεις συσκευασίας (ΥxΠxΒ): 59 x 32 x 51,5 εκ.
- Βάρος: 22 kg
- Μικτό βάρος: 24 kg
- Τάση τροφοδοσίας: 220 V, 50 Hz
- Χρώμα: Λευκό
Αναθέρμανση νερού:
- Τεχνολογία Nano για την ενανθράκωση
- 2 επίπεδα ανθρακούχου νερού
- Έως 800 ml ανθρακούχου νερού κάθε φορά
Δοχεία νερού:
- Δοχείο 5 λίτρων για μη φιλτραρισμένο νερό
- Δοχείο 1 λίτρου για τα απόβλητα
- Δοχείο 2 λίτρων για ψύξη
Φιλτράρισμα (σύστημα 4 σταδίων):
- Φίλτρο μεμβράνης PP - απομακρύνει τη σκουριά, τα ιζήματα και τα χονδροειδή σωματίδια
- Φίλτρο άνθρακα - απομακρύνει το υπολειπόμενο χλώριο και τα βακτήρια
- Φίλτρο μεμβράνης αντίστροφης όσμωσης 200 G - απομακρύνει μικροοργανισμούς, ιούς, βαρέα μέταλλα, φυτοφάρμακα και άλλους ρύπους
- Αντιβακτηριακό στρώμα άνθρακα - περιορίζει την ανάπτυξη βακτηρίων και βελτιώνει τη γεύση
Λειτουργίες και ανέσεις:
- Ενσωματωμένος πυρήνας από ανοξείδωτο χάλυβα για γρήγορη θέρμανση
- Έλεγχος μέσω WiFi με εφαρμογή
- Ειδοποίηση για τη διάρκεια ζωής του φίλτρου
- Εύκολη αλλαγή φίλτρου
- Εύκολη αφαίρεση και τοποθέτηση των δοχείων
- Χαμηλό επίπεδο θορύβου
- Κλείδωμα οθόνης (γονικός έλεγχος)
- Μεγάλη οθόνη αφής
- Δυνατότητα χρήσης ως επιτραπέζια συσκευή ή σύνδεσης με την παροχή νερού
Πρόσθετες πληροφορίες:
- Το σετ δεν περιλαμβάνει φιάλη για την παραγωγή ανθρακούχου νερού
- Μία φιάλη αρκεί για περίπου 100 ποτήρια των 330 ml
- Οδηγίες χρήσης στα βουλγαρικά
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 3 |
| Υψος | 46.7 cm |
| Βάθος | 22 cm |
| Μήκος | 43 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάρος | 22 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Μέθοδος φίλτρου | Карбонови филтри, Обратна осмоза |
| Λειτουργίες | Διήθηση νερού, Φίλτρο νερού, Газиране, Προστασία από υπερθέρμανση, Οθόνη LED, Καθαρισμός νερού |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 32 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | С компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |