
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 2250 W (2200 W la încălzire)
- Încălzirea și răcirea apei purificate
- Capacitate apă caldă: 18 l/h (≥90 ℃)
- Capacitate apă rece: 3 l/h (≥4℃)
- Răcire instantanee până la 4-8 ℃ (cu compresor, rezervor de 2 l)
- Debit de apă: 520 ml/min
- Schimbarea recomandată a filtrului: Filtru combinat: 12-24 luni
- Dimensiuni (HxLxA): 46,7 x 22 x 43 cm
- Dimensiuni ambalaj (HxLxA): 59 x 32 x 51,5 cm
- Greutate: 22 kg
- Greutate brută: 24 kg
- Tensiune de alimentare: 220 V, 50 Hz
- Culoare: Alb
Carbonatarea apei:
- Tehnologie nano pentru carbonatare
- 2 trepte de carbonatare
- Până la 800 ml de apă carbogazoasă odată
Recipiente pentru apă:
- Recipient de 5 l pentru apă nefiltrată
- Rezervor de 1 l pentru apă uzată
- Rezervor de 2 l pentru răcire
Filtrare (sistem în 4 etape):
- Filtru cu membrană PP - elimină rugina, sedimentele și particulele mari
- Filtru de carbon - elimină clorul rezidual și bacteriile
- Filtru cu membrană de 200 G pentru osmoză inversă - elimină microorganismele, virusurile, metalele grele, pesticidele și alți contaminanți
- Strat de carbon antibacterian - limitează dezvoltarea bacteriilor și îmbunătățește gustul
Funcții și facilități:
- Nucleu din oțel încorporat pentru încălzire rapidă
- Control WiFi prin aplicație
- Semnalizare privind durata de viață a filtrului
- Schimbare ușoară a filtrului
- Scoatere și montare ușoară a recipientelor
- Nivel redus de zgomot
- Blocare ecran (control parental)
- Ecran tactil mare
- Posibilitate de utilizare ca aparat de masă sau conectare la rețeaua de apă
Informații suplimentare:
- Setul nu include butelia pentru carbonatare
- O butelie este suficientă pentru aproximativ 100 de pahare de 330 ml
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 3 |
| Înălţime | 46.7 cm |
| Adâncime | 22 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 22 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Metoda filtrului | Filtre de carbon, Osmoza inversa |
| Funcții | Filtrarea apei, Filtru de apa, Priviind, Protecția împotriva supraîncălzirii, Display LED, Purificarea apei |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 32 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | С компресор |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |