- -100,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 2100 W
- Θέρμανση: 2000 W (για γρήγορη θέρμανση)
- Ψύξη: 88 W (με συμπιεστή)
- Ψύξη νερού: 4°C - 8°C (με συμπιεστή)
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 45,5 x 30,5 x 41,5 εκ.
- Βάρος (καθαρό/μεικτό): 16,6 kg / 19,4 kg
- Τάση τροφοδοσίας: 220 V, 50/60 Hz
- Χρώμα: Σκούρο γκρι
Λειτουργίες:
- Φιλτράρισμα νερού
- Θέρμανση
- Ψύξη
- Παραγωγή πάγου
Φιλτράρισμα:
- Φίλτρο μεμβράνης PP με στρώμα άνθρακα (απομακρύνει ιζήματα, σκουριά, χλώριο και βακτήρια, προσθέτει ελαφριά ανοργανοποίηση)
- Φίλτρο μεμβράνης αντίστροφης όσμωσης 200 G (απομακρύνει μικροοργανισμούς, βαρέα μέταλλα και λεπτούς ρύπους)
- Αποστείρωση με UVC (εξουδετερώνει τα βακτήρια και τα επιβλαβή σωματίδια)
Δοχεία:
- Δοχείο 4,8 λίτρων για μη φιλτραρισμένο νερό
- Δοχείο 2 λίτρων για καθαρισμένο νερό
- Θάλαμος πάγου 1,2 λίτρων
Παγομηχανή:
- 9 παγάκια κάθε φορά
- 8 - 15 λεπτά χρόνος παραγωγής
Χωρητικότητα:
- Ζεστό νερό: 18 λίτρα/ώρα (≥90°C)
- Κρύο νερό: 2,5 λ/ώρα (≥10°C)
- Ροή νερού: 260 ml/min
Χειρισμός και λειτουργίες:
- Μεγάλη οθόνη αφής HD
- Αφαιρούμενη κανάτα για φιλτραρισμένο νερό
- Ένδειξη διάρκειας ζωής φίλτρου
- Εύκολη αλλαγή φίλτρων
- Εύκολη αφαίρεση και τοποθέτηση των δοχείων
- Χαμηλό επίπεδο θορύβου
- Κλείδωμα οθόνης (γονικός έλεγχος)
Σχεδιασμός και εγκατάσταση:
- Συμπαγές μέγεθος
- Επιτραπέζιο μοντέλο
- Δεν απαιτείται σύνδεση με το δίκτυο ύδρευσης
Συνιστώμενη αντικατάσταση φίλτρων:
- Φίλτρο άνθρακα: 6 - 12 μήνες
- Φίλτρο μεμβράνης αντίστροφης όσμωσης: 12 - 24 μήνες
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 3 |
| Υψος | 45.5 cm |
| Βάθος | 41.5 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Μέθοδος φίλτρου | Карбонови филтри, Обратна осмоза |
| Λειτουργίες | Διήθηση νερού, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρώμα | Γκρι |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | С компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |