- -100,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 2100 W
- Încălzire: 2000 W (pentru încălzire rapidă)
- Răcire: 88 W (cu compresor)
- Răcirea apei: 4°C - 8°C (cu compresor)
- Dimensiuni (HxLxA): 45,5 x 30,5 x 41,5 cm
- Greutate (netă/brută): 16,6 kg / 19,4 kg
- Tensiune de alimentare: 220 V, 50/60 Hz
- Culoare: Gri închis
Funcții:
- Filtrarea apei
- Încălzire
- Răcire
- Producere de gheață
Filtrare:
- Filtru cu membrană PP cu strat de carbon (elimină sedimente, rugină, clor și bacterii, adaugă o ușoară mineralizare)
- Filtru cu membrană pentru osmoză inversă 200 G (elimină microorganismele, metalele grele și contaminanții fini)
- Sterilizare UVC (distruge bacteriile și particulele dăunătoare)
Recipiente:
- Recipient de 4,8 l pentru apă nefiltrată
- Cană de 2 l pentru apă purificată
- Compartiment de 1,2 l pentru gheață
Generator de gheață:
- 9 cuburi de gheață simultan
- 8 - 15 minute timp de producție
Capacitate:
- Apă fierbinte: 18 l/h (≥90 °C)
- Apă rece: 2,5 l/h (≥10 °C)
- Debit de apă: 260 ml/min
Comandă și confort:
- Ecran tactil HD mare
- Recipient mobil pentru apă purificată
- Indicator pentru durata de viață a filtrului
- Schimbare ușoară a filtrelor
- Scoaterea și introducerea ușoară a recipientelor
- Nivel redus de zgomot
- Blocare ecran (control parental)
Design și montare:
- Dimensiuni compacte
- Model de birou
- Nu necesită racordare la rețeaua de apă
Interval recomandat de schimbare a filtrelor:
- Filtru de carbon: 6 - 12 luni
- Filtru cu membrană pentru osmoză inversă: 12 - 24 luni
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 3 |
| Înălţime | 45.5 cm |
| Adâncime | 41.5 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Metoda filtrului | Filtre de carbon, Osmoza inversa |
| Funcții | Filtrarea apei, Protecție împotriva partiției |
| Culoare | Gri |
| Lăţime | 30.5 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | С компресор |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |