- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 42.35 cm |
| Μήκος | 12.45 cm |
| Βάρος | 1.07 Kg |
| Тип захранване | Μηχανική (μέσω πίεσης από φιάλη CO2) |
| Λειτουργίες | Χωρίς BPA, Газиране |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 12.45 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |