- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 42.35 cm |
| Lungime | 12.45 cm |
| Greutate | 1.07 Kg |
| Тип захранване | Mecanic (prin presiunea dintr-o butelie de CO2) |
| Funcții | Fara BPA, Priviind |
| Culoare | Negru |
| Lăţime | 12.45 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Garanție | 24 luni |