- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Υψος | 29.5 cm |
| Βάθος | 29.4 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ικανότητα διήθησης | 100 l |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Βάρος | 3 Kg |
| Μέθοδος φίλτρου | Ενεργός άνθρακας, Катионна смола, Αποσκλήρυνση νερού |
| Λειτουργίες | Διήθηση νερού, Χωρίς BPA, Οθόνη LED, Καθαρισμός νερού |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 15 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό, Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |