- Produs nou
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 1 |
| Înălţime | 29.5 cm |
| Adâncime | 29.4 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Capacitatea de filtrare | 100 l |
| Material | Plastic, Metal |
| Greutate | 3 Kg |
| Metoda filtrului | Carbon activ, Rășină cationică, Înmuierea apei |
| Funcții | Filtrarea apei, Fara BPA, Display LED, Purificarea apei |
| Culoare | Inox, Negru |
| Lăţime | 15 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |