- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 47.5 cm |
| Βάθος | 48 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Συμβατότητα | 5 l |
| Βάρος | 5.4 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Πλάτος | 28 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Εγγύηση | 24 μήνες |