- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 47.5 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Compatibilitate | 5 l |
| Greutate | 5.4 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Culoare | Argint, Negru |
| Lăţime | 28 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Garanție | 24 luni |