- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 6 |
| Υψος | 27.2 cm |
| Βάθος | 32.5 cm |
| Ικανότητα διήθησης | 600 l |
| Βάρος | 2.1 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 20.5 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |