- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 6 |
| Înălţime | 27.2 cm |
| Adâncime | 32.5 cm |
| Capacitatea de filtrare | 600 l |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 20.5 cm |
| Montare | De sine stătător |