- -39,01 €
- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Υψος | 33.6 cm |
| Μήκος | 40.4 cm |
| Μέθοδος φίλτρου | Катионна смола |
| Λειτουργίες | Διήθηση νερού, Намалява някои тежки метали, Намалява някои пестициди, Намалява някои хербициди, Οθόνη LED, Καθαρισμός νερού |
| Χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 22.1 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Τύπος λειτουργίας | Για κρύο νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |