- -39,01 €
- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 1 |
| Înălţime | 33.6 cm |
| Lungime | 40.4 cm |
| Metoda filtrului | Rășină cationică |
| Funcții | Filtrarea apei, Reduce unele metale grele, Scade unele pesticide, Reduce unele erbicide, Display LED, Purificarea apei |
| Culoare | Inox |
| Lăţime | 22.1 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tipul operației | Pentru apă rece |
| Garanție | 24 luni |