- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Λαβή |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 6 |
| Υψος | 0.8 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Υλικό | Μπαμπού |