- -3,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Funcții | Mâner |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 6 |
| Înălţime | 0.8 cm |
| Lăţime | 14 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Culoare | Maro |
| Tip | universal |
| Material | Bambus |