- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Μπαμπού, Inox |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός, Магнитна |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Ενα είδος | Сирене |
| Υλικό | Μπαμπού |