- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Bambus, Inox |
| Material din lemn | Bambus |
| Funcții | Curățarea ușoară, Magnetic |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | A stabilit |
| Tip | Brânză |
| Material | Bambus |