- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 1.8 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 36 cm |