- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 1.8 cm |
| Lăţime | 26 cm |
| Lungime | 36 cm |