
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Θήκη σαπουνιού |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 9 cm |