
Săpunieră metalică Metalife MGS-704
- Instalare ușoară cu bandă adezivă, fără găurire
- Montare pe perete
- Material: metal/plastic
- Dimensiuni: Latime: 10 cm, Inaltime: 9 cm, Adâncime: 13 cm
- Culoare: Negru
- Țara de origine: Turcia
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Săpun |
| Material | Metal |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Lungime | 9 cm |