- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Κρεμάστρα |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 3.5 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 7 cm |
| Βάρος | 0.095 Kg |