- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Cuier |
| Material | Plastic, Oţel |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 3.5 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Greutate | 0.095 Kg |