- -3,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο, Ξύλο |
| Τύπος Προϊόντος | Κρεμάστρα |
| Υλικό | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 17.5 cm |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 6.5 cm |