- -3,02 €

Cuier pentru prosoape Metalife MGS-702W cu cinci agățătoare
- Construcție puternică și durabilă
- Instalare ușoară cu bandă adezivă, fără găurire
- Material: metal, plastic
- Dimensiuni: Adâncime: 6,5 cm, Lățime: 31,5 cm, Înălțime: 17,5 cm
- Culoare: Negru/Maro
- Țara de origine: Turcia
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru, Lemn |
| Tip produs | Cuier |
| Material | Metal, Plastic |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 17.5 cm |
| Lăţime | 31.5 cm |
| Lungime | 6.5 cm |