- -3,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Βάση για χαρτί υγείας |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 8.5 cm |
| Μήκος | 26 cm |