- -3,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Suport hartie igienica |
| Material | Metal |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 8.5 cm |
| Lungime | 26 cm |