Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Βάση για χαρτί υγείας |
| Υλικό | Inox |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Двойна поставка за тоалетна хартия |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του, Завинтване |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 13.7 cm |
| Μήκος | 15.1 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Αριθμός μερών | 3 |