- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Suport hartie igienica |
| Material | Inox |
| Pachet de conținut | 1 x Двойна поставка за тоалетна хартия |
| Tipul de montare | De sine, Завинтване |
| Înălţime | 30 cm |
| Lăţime | 13.7 cm |
| Lungime | 15.1 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Numărul de piese | 3 |