(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прибори за хранене |
|
| Κάλυψη | Ματ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x πιρούνι, 1 x Лъжица, 1 x Μαχαίρι |
| Αριθμός | 4 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 4.6 cm |
| Πάχος | 2.8 cm |