(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прибори за хранене |
|
| Acoperire | Matei |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Pachet de conținut | 1 x Furculita, 1 x Lingura, 1 x Cutit |
| Număr | 4 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Oţel, Polipropilenă |
| Lăţime | 17 cm |
| Lungime | 4.6 cm |
| Grosime | 2.8 cm |