- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

Κάθετη μηχανή σιδερώματος Royalty Line
- Ισχύς: 1200W
- Χωρητικότητα δοχείου: 260 ml
- Ροή ροής ατμού: 25-30 g/min
- Λειτουργία κλειδώματος ατμού
- Αφαιρούμενο δοχείο νερού
- Υλικό επιφάνειας σιδερώματος: Inox
- Προστασία κατά των σταγόνων
- Συνεχής παροχή ατμού μέσω ηλεκτρικής αντλίας
- 7 αεραγωγοί ατμού
- Φωτεινή ένδειξη
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Το σετ περιλαμβάνει τσάντα ταξιδιού
- Μήκος καλωδίου: 1,8 m
- Τροφοδοσία: 220-240V
- Έτοιμο για εργασία: 35 δευτ
- Διαστάσεις: 27,2 x 15,3 x 11 cm
- Βάρος: 0,84 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Κάθετη μηχανή σιδερώματος Royalty Line
- Ισχύς: 1200W
- Χωρητικότητα δοχείου: 260 ml
- Ροή ροής ατμού: 25-30 g/min
- Λειτουργία κλειδώματος ατμού
- Αφαιρούμενο δοχείο νερού
- Υλικό επιφάνειας σιδερώματος: Inox
- Προστασία κατά των σταγόνων
- Συνεχής παροχή ατμού μέσω ηλεκτρικής αντλίας
- 7 αεραγωγοί ατμού
- Φωτεινή ένδειξη
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Το σετ περιλαμβάνει τσάντα ταξιδιού
- Μήκος καλωδίου: 1,8 m
- Τροφοδοσία: 220-240V
- Έτοιμο για εργασία: 35 δευτ
- Διαστάσεις: 27,2 x 15,3 x 11 cm
- Βάρος: 0,84 kg
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Ροζ |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Ένδειξη στάθμης νερού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 30 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Inox |
| Αριθμός οπών ατμού | 7 |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 11.1 cm |
| Μήκος | 15 cm |