- -15,34 €
- Stoc epuizat

Dispozitiv de călcat vertical Royalty Line
- Putere: 1200W
- Capacitate rezervor: 260 ml
- Debit de abur: 25-30 g/min
- Funcție de blocare cu abur
- Rezervor de apa detasabil
- Material suprafata de calcat: otel inoxidabil
- Protectie impotriva picurarii
- Alimentare continuă cu abur prin pompă electrică
- 7 orificii pentru abur
- Indicator luminos
- Protectie la supraincalzire
- Setul include o geanta de voiaj
- Lungime cablu: 1,8 m
- Alimentare: 220-240V
- Gata de lucru: 35 sec
- Dimensiuni: 27,2 x 15,3 x 11 cm
- Greutate: 0,84 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Dispozitiv de călcat vertical Royalty Line
- Putere: 1200W
- Capacitate rezervor: 260 ml
- Debit de abur: 25-30 g/min
- Funcție de blocare cu abur
- Rezervor de apa detasabil
- Material suprafata de calcat: otel inoxidabil
- Protectie impotriva picurarii
- Alimentare continuă cu abur prin pompă electrică
- 7 orificii pentru abur
- Indicator luminos
- Protectie la supraincalzire
- Setul include o geanta de voiaj
- Lungime cablu: 1,8 m
- Alimentare: 220-240V
- Gata de lucru: 35 sec
- Dimensiuni: 27,2 x 15,3 x 11 cm
- Greutate: 0,84 kg
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Roz |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire, Indicatorul nivelului apei |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Vertical |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip produs | Aburi |
| Debit abur (g/min) | 30 |
| Material talpa | Inox |
| Numar gauri abur | 7 |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 11.1 cm |
| Lungime | 15 cm |