- -14,00 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Подочистачки и мопове |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος Προϊόντος | Моп, Електрическа метла |
| Τύπος σφουγγαρίστρας | Διαμέρισμα |
| Τύπος λαβής | Моп |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 140 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |
| Χωρητικότητα | 281 / 178 ml |
| Εγγύηση | 24 μήνες |