- -14,00 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Подочистачки и мопове |
|
| Culoare | Albastru |
| Utilizare | Interior |
| Tip produs | Mop, Mătură electrică |
| Tip de mop | Apartament |
| Tipul mânerului | Mop |
| Lăţime | 12 cm |
| Lungime | 140 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Capacitate | 281 / 178 ml |
| Garanție | 24 luni |