- -66,36 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Αισθητήρας λέιζερ |
| Εξουσία | 90 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 30 min |
| Χωρητικότητα | 80 ml |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |