- -66,36 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Windows |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Senzor laser |
| Putere | 90 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 30 min |
| Capacitate | 80 ml |
| Nivel de zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 luni |