Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 2.4 cm |
| Βάρος | 0.19 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |