Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Gri |
| Înălţime | 26 cm |
| Lăţime | 24 cm |
| Adâncime | 2.4 cm |
| Greutate | 0.19 Kg |
| Tipul de curățare | Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Windows |