
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Wi-Fi, Σε ετοιμότητα, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 35 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Alexa, Πλοήγηση LiDAR, Google Assistant |
| Εξουσία | 55 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 4000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 18 min |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |