
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Indicator de sac complet, Baterie reincarcabila, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Wi-Fi, Recent, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Covor, Suprafețe dure |
| Materialul țevii | Plastic, Oţel |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Alexa, Navigatie LiDAR, Google Assistant |
| Putere | 55 W |
| Putere de curățare | 4000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 18 min |
| Capacitate | 2 l |
| Nivel de zgomot | 68 dB |
| Garanție | 24 luni |