- -66,01 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.65 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Βάθος | 35.3 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 60 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 8000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 2.7 l |
| Εύρος εργασίας | 260 m2 |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |