- -66,01 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.65 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35.3 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Suprafețe dure |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 60 W |
| Putere de curățare | 8000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 2.7 l |
| Domeniu de lucru | 260 m2 |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Garanție | 24 luni |