- -44,10 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.9 cm |
| Πλάτος | 35.3 cm |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Αισθητήρας σκόνης, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 35.3 cm |
| Βάρος | 9.52 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Функция график, Alexa, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Πλοήγηση LiDAR, Αισθητήρας σκόνης, Сензори |
| Εξουσία | 0 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 10000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 150 min |
| Χωρητικότητα | 0.35 l |
| Εξυπνος | Ναι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |