- -80,00 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.75 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Προγραμματιζόμενος, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Сензор - радар, Вградена Камера, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 16.9 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | По ъгли, Автоматичен систематичен режим, Wet & Dry, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Гласови контрол, Αυτοκαθαριζόμενο, Изкуствен интелект, Сензори |
| Εξουσία | 75 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 30000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 220 min |
| Χωρητικότητα | 3.2 l |
| Επίπεδο θορύβου | 70 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |