- -80,00 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.75 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Programabilă, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Senzor - Radar, Cameră încorporată, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 35 cm |
| Greutate | 16.9 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Prin colțuri, Modul sistematic automat, Wet & Dry, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Funcția MF, Control vocal, Auto-curățare, Ai, Senzori |
| Putere | 75 W |
| Putere de curățare | 30000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 220 min |
| Capacitate | 3.2 l |
| Nivel de zgomot | 70 dB |
| Garanție | 24 luni |