(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 118 W
- Κάλυψη: περίπου 130 τ.μ.
- Πλοήγηση: έξυπνο σύστημα με γυροσκόπιο (για βέλτιστη κίνηση και κάλυψη)
- Μέγιστο βάθος: 2,5 μ.
- Θερμοκρασία λειτουργίας νερού: 10°C - 35°C
- Ταχύτητα αναρρόφησης: 16 m³/h
- Ταχύτητα κίνησης: 10,5 μ./λεπ.
- Καλώδιο: 15 μ.
- Βάρος: 12 kg
- Χρώμα: Λευκό/μαύρο
Καθαρισμός:
- Δάπεδο
- Τοίχοι
- Γραμμή νερού
- Σκαλοπάτια
Λειτουργίες:
1 λειτουργία - πλήρης καθαρισμός
- 1 ώρα
- 2 ώρες
- 3 ώρες
Κινητήρες:
- Τριπλός κινητήρας (για κίνηση, βούρτσα και αναρρόφηση)
- Βούρτσα: υψηλής ταχύτητας (για αποτελεσματική απομάκρυνση ρύπων)
Φιλτράρισμα:
- Φίλτρο 180 μm (συγκρατεί τα λεπτά σωματίδια)
- 2 μεγάλα καλάθια (για τη συλλογή απορριμμάτων)
Τύποι ρύπων:
- Άμμος
- Φύλλα
- Βρωμιά
- Άλλα σωματίδια
Κατάλληλο για φόρμες:
- Στρογγυλά
- Οβάλ
- Ορθογώνια
Κατάλληλες επικαλύψεις:
- Πλακάκια
- Μωσαϊκό
- PVC
- Βινύλιο
Σημαντικό:
- Τα ρομπότ πισίνας χρησιμεύουν για τη διατήρηση της καθαριότητας, όχι για τον αρχικό καθαρισμό πολύ βρώμικων πισινών
- Δεν απομακρύνει τα ιζήματα από τα αλγοκτόνα
- Ενδέχεται να υπάρχει υγρασία λόγω εργοστασιακών δοκιμών
- Δεν αντικαθιστά τη χρήση προϊόντων συντήρησης του νερού
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Γυροσκόπιο |
| Βάρος | 12 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Πισίνα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ πισίνας |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 118 W |
| Μήκος καλωδίου | 15 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 150 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |